Imprezy & Wesela

Zakwaterowanie

W Ekoparku Lipowa Dolina oferujemy Państwu:

  • pokoje 2, 3 i 4 osobowe
  • apartamenty dwupokojowe oraz apartamenty z kominkiem i tarasem
  • 7 i 8 osobowe domki

W każdej opcji zakwaterowania posiadają Państwo własną łazienkę i zestaw ręczników. Łącznie jesteśmy w stanie pomieścić około 50 osób. Przy organizacji imprezy zapewniamy wyłączność na cały obiekt.

Sale

parter o pow. 96m2
piętro o pow. 115m2

Na obydwu piętrach znajdują się łazienki damskie i męskie. W obu salach jest drewniana podłoga. Budynek jest ogrzewany zimą, a latem klimatyzowany. Na wyposażeniu sali na parterze są stoły i krzesła. Górna sala może służyć za salę taneczną. Latem wyjście z budynku prowadzi prosto na zielony trawnik, na którym możemy zorganizować podest do tańczenia na świeżym powietrzu. Możemy również zorganizować przyjęcie w ogrodzie pod gołym niebem lub w wynajętym, pięknie przystrojonym namiocie. Współpracujemy z lokalną dekoratorką wnętrz oferującą dekoracje w stylu rustykalnym, prowansalskim, chic, boho itp.

stoły i krzesła, projektor multimedialny i przenośny ekran, flipchart

slider arrow left
Sala
Sala
Sala
Sala
Sala
Sala
Sala
Sala
slider arrow right

Kuchnia

Diety wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe

Posiłki przyrządzamy według indywidualnych potrzeb gości. W kuchni wykorzystujemy produkty regionalne i sezonowe. Staramy się zadowolić nawet najmłodszych koneserów kuchni. Dopasowujemy diety do ewentualnych alergii pokarmowych. Sami pieczemy chleb, robimy przetwory i kompoty. Współpracujemy z producentem regionalnych serów Wolskich podpuszczkowych i lokalnym hodowcą pstrągów.

Atrakcje

Długie spacery


Ekopark Lipowa Dolina otoczony jest stuletnimi lipami z widokiem na wzgórza. Do spacerów i rowerowych wycieczek zachęcają urokliwe wąwozy i liczne ścieżki spacerowe. Użyczamy kijków do nordic walking. Dla dorosłych do dyspozycji wiata z murowanym grillem i wędzarnią. Tuż za wzgórzem mieści się zaprzyjaźniona Stajnia Wylągi, która wchodzi w skład zespołu dworsko-parkowego Wylągi. Aby umówić się na indywidulane lekcje na padoku, bądź bardziej odważne przejażdżki dla zaawansowanych po pięknych okolicznych ścieżakch i wąwozach, prosimy o kontakt bezpośrednio ze stajnią: http://www.wylagi.pl/

Pełny relaks


Jest możliwość zorganizowania ogniska lub grilla pod zadaszoną wiatą. Zimą organizujemy kuligi w wąwozach. Dla zainteresowanych współpracujemy z terapeutką Masaży Dźwiękiem wykonującą grupowe koncerty gongów i indywidualne masaże misami tybetańskimi. Współpracujemy również z młodą parą masażystów oferującą indywidualne masaże na miejscu w Lipowej Dolinie w pokojach gości. ZOBACZ OFERTĘ MASAŻY

Formularz kontaktowy