Klient indywidualny

Zakwaterowanie

W Ekoparku Lipowa Dolina oferujemy Państwu:

  • pokoje 2, 3 i 4 osobowe
  • apartamenty dwupokojowe oraz apartamenty z kominkiem i tarasem
  • 7 i 8 osobowe domki

W każdej opcji zakwaterowania posiadają Państwo własną łazienkę i zestaw ręczników. W obiekcie jest Wi-Fi.

Kuchnia

Diety wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe

Posiłki przyrządzamy według indywidualnych potrzeb gości. W kuchni wykorzystujemy produkty regionalne i sezonowe. Staramy się zadowolić nawet najmłodszych koneserów kuchni. Dopasowujemy diety do ewentualnych alergii pokarmowych. Sami pieczemy chleb, robimy przetwory i kompoty. Współpracujemy z producentem regionalnych serów Wolskich podpuszczkowych i lokalnym hodowcą pstrągów.

Atrakcje

Czas dla rodziny


Ekopark Lipowa Dolina otoczony jest stuletnimi lipami z widokiem na wzgórza. Do spacerów i rowerowych wycieczek zachęcają urokliwe wąwozy i liczne ścieżki spacerowe. Użyczamy kijków do nordic walking. Dla maluchów mamy dużą, ogrodzoną działkę, na ktorej do woli można hałasować. Plac zabaw z huśtawakmi i hamakami do bujania pod samo niebo i domek na drzewie.

Czas dla Ciebie


Dla dorosłych do dyspozycji wiata z murowanym grillem i wędzarnią. Tuż za wzgórzem mieści się zaprzyjaźniona stajnia, która wchodzi w skład zespołu dworsko-parkowego Wylągi. Aby umówić się na indywidulane lekcje na padoku, bądź bardziej odważne przejażdżki dla zaawansowanych po pięknych okolicznych ścieżakch i wąwozach, prosimy o kontakt bezpośrednio ze stajnią: http://www.wylagi.pl/ Zimą organizujemy kuligi w wąwozach.

Formularz kontaktowy