Grupy zorganizowane

Zakwaterowanie

W Ekoparku Lipowa Dolina oferujemy Państwu:

  • pokoje 2, 3 i 4 osobowe
  • apartamenty dwupokojowe oraz apartamenty z kominkiem i tarasem
  • 7 i 8 osobowe domki

W każdej opcji zakwaterowania posiadają Państwo własną łazienkę i zestaw ręczników. W obiekcie jest Wi-Fi. Łącznie jesteśmy w stanie pomieścić około 50 osób. Przy większej grupie zapewniamy wyłączność na cały obiekt.

Sale

parter o pow. 96m㎡
piętro o pow. 115m㎡

Na obydwu piętrach znajdują się łazienki damskie i męskie. W obu salach jest drewniana podłoga. Na górze drewniane belki stropowe umożliwiają np. zawieszenie chust i pasów do jogi. Budynek jest ogrzewany zimą, a latem klimatyzowany. Latem wyjście z budynku prowadzi prosto na zielony trawnik, na którym mogą odbywać się zajęcia na świeżym powietrzu.

stoły i krzesła, projektor multimedialny i przenośny ekran, flipchart

slider arrow left
Sala
Sala
Sala
Sala
slider arrow right

Kuchnia

Diety wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe

Posiłki przyrządzamy według indywidualnych potrzeb gości, dla większych grup dostosowujemy ilość i ich pory. W kuchni wykorzystujemy produkty regionalne i sezonowe. Dopasowujemy diety do ewentualnych alergii pokarmowych. Sami pieczemy chleb, robimy przetwory i kompoty. Współpracujemy z producentem regionalnych serów Wolskich podpuszczkowych i lokalnym hodowcą pstrągów.

Atrakcje

Długie spacery


Ekopark Lipowa Dolina otoczony jest stuletnimi lipami z widokiem na wzgórza. Do spacerów i rowerowych wycieczek zachęcają urokliwe wąwozy i liczne ścieżki spacerowe. Użyczamy kijków do nordic walking. Dla dorosłych do dyspozycji wiata z murowanym grillem i wędzarnią. Tuż za wzgórzem mieści się zaprzyjaźniona stajnia, która wchodzi w skład zespołu dworsko-parkowego Wylągi. Aby umówić się na indywidulane lekcje na padoku, bądź bardziej odważne przejażdżki dla zaawansowanych po pięknych okolicznych ścieżakch i wąwozach, prosimy o kontakt bezpośrednio ze stajnią: http://www.wylagi.pl/

Pełny relaks


Jest możliwość zorganizowania ogniska lub grilla pod zadaszoną wiatą, a zimą organizujemy też kuligi w wąwozach. Dla zainteresowanych współpracujemy z terapeutką Masaży Dźwiękiem wykonującą grupowe koncerty gongów i indywidualne masaże misami tybetańskimi. Dla wzbogacenia pobytu proponujemy zorganizowanie warsztatów winiarskich albo degustacji regionalnych win, np. Małe Dobre, Mickiewicz, Winnica Wieczorków. Współpracujemy również z młodą parą masażystów oferującą masaże na miejscu w Lipowej Dolinie w pokojach gości. ZOBACZ OFERTĘ MASAŻY

Formularz kontaktowy