Kazimierz Dolny i Górny

Unikalną atrakcję dla rodzin oraz grup znajomych stanowią 2 drewniane domki usytuowane w naszym sadzie, obok wiaty grillowej. Nazywamy je Kazimierz Dolny oraz Górny. Połączone są one wspólną sienią, z której wchodzi się do obu i mogą staowić 2 niezależne od siebie habitaty jak również jedno duże siedlisko na 14-15 osób.


Oba domki mają po dwa poziomy i dwia łazienki - jedna na każdym poziomie. Dolne izby od wewnątrz otynkowane są gliną - natomiast prysznice wyłożone są tadelaktem (tynk marokoński). W każdym domku na parterze znajduje się kominek z płaszczem wodnym, który ogrzewa cały domek i stanowi przytulny kącik dla amatorów domowego ogniska.


Kazimierz Dolny posiada 3 pojedyncze łóżka w dolnej izbie (plus łazienka) oraz 2 pokoje dwuosobowe na piętrze, do których w razie potrzeby można dostawić dostawkę. Piętro posiada osobną łazienkę.


Kazimierz Górny posiada także 3 pojedyncze łóżka w dolnej izbie (kominek + łazienka) oraz obszerny pokój na piętrze dla dodatkowych3- 4 osób. Oczywiście z łazienką.


W domkach są ręczniki, czajnik i kubeczki.


Nie ma telewizji.