Opinie Gości

Na początek cytaty z bloga dla Lenki (http://dlalenki.blogspot.com), cudownej historii dziewczynki która wygrała z białaczką. Blog wspaniale prowadzony przez jej rodziców.

 

10.9.2009 „I jesteśmy sobie w niesamowicie urokliwym miejscu pod Kazimierzem, gdzie cisza, spokój, pola, lasy i wąwozy jeno. Dla dziewcząt jest mini placyk zabaw, jest domek na drzewie, są maliny prosto z krzaka i stado kotków. Obie zachwycone.”

 

PIĄTEK, 11 WRZEŚNIA 2009

What a wonderful day, jak mawiają Estończycy, dziś mieliśmy - absolutnie 100% satysfakcji. Przeurocza miejscówka (wczoraj sącząc wino wieczorem w stołówce/salonie, stwierdziliśmy z Honeyusią, że miejsce nie ma estetycznie słabego punktu), .
Mamy apartament ok. 50 m. kw., w którym dziewczyny mogą się bawić w berka, w chowanego (włażą do szaf, których system wbudowanych w ścianę, ciągnie się przez kilka metrów), rozrzucać miliony swoch zabawek a i tak jest przestrzeń.  Teraz znowu siedzimy w salonie/stołówce, wypijamy kolejne wino, ja piszę posta, Honeyuś czyta książkę, czujemy się zrelaksowani i spokojni (bo Lena nie wykazuje jakichkolwiek symptomów czegokolwiek) = jest dokładnie tak jak miało być, tfu, tfu. tfu.

19.09.2009 „…spędziliśmy tu w Lipowej Dolinie, 10 cudownych, relaksujących, wypełnionych zdrowym, dziecięcym wrzaskiem, dni, jedząc codziennie przepyszne, naturalne, swojskie, domowe jedzenie, wygrzewając sie w słońcu, jeżdżąc na rowerach, pływając promami i statkami, wypijając wieczorem butelkę wina przy filmie na rzutniku = plan chyba zrealizowany w 100%.” 

 

20.09.2009 „Na odjezdne dostaliśmy miseczkę malin i miętową nalewkę. Oj, było miło - chętnie tam wrócimy. Może w zimie?”

 

Summer 2011
Very enthusiastic and helpful staff; relaxed atmosphere; conveniently located for touring; good wholesome,locally resourced food; comfortable, tastefully decorated, clean and well appointed rooms and facilities.

The location was perfect as it was within easy drive or a bike ride from Kazimierz Dolny. The owners were very friendly, chatty and helpful. The breakfasts were excellent and plentiful, all freshly cooked with a good choice. As a bonus the weather was excellent as well. All in all an excellent stay. Couldn t wish for better. We really enjoyed our short-break at EkoPark Lipowa Dolina and can highly recommend it to both families and couples.

 

Ola&Isa from London

 


Zachęceni pięknymi zdjęciami ze strony, odwiedziliśmy Lipową Dolinę i musimy przyznać, że zdjęcia – choć urokliwe – to jednak nie oddają w pełni atmosfery miejsca, które jest po prostu magiczne… To naprawdę inny świat – urzekający spokojem, życzliwością gospodarzy (niezwykle uczynnych, ale w bardzo dyskretny, elegancki i miły sposób), pięknem krajobrazu, wygodą i stylem pokoi. No i to jedzenie… Po nocach będzie się śniło, podobnie jak pobliski  (4 km, a rowery na miejscu) Kazimierz Dolny. Polecamy bardzo wszystkim, którzy chcą taki miły sen przeżyć na jawie!

Bożena i Ryszard z Wrocławia :)

 

Lipowa Dolina to nie tylko magiczne miejsce, ale też cicha przystań dla tych, którzy chcą się zaszyć wśród zieleni, daleko od codziennego zgiełku i wrzawy. Urokliwy zakątek pełen smaków, zapachów. Pięknie położony wśród lasów, sadów, plantacji malin i porzeczek. Doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą się „zgubić”, kochają piesze wycieczki i wyprawy rowerowe. Sielski wypoczynek! Wnętrza wysmakowane, romantyczne, w stonowanych kolorach, idealne do błogiego leniuchowania. Miękkie ręczniki, pachnąca pościel, wszystko dopasowane w szczegółach (dzieło właścicieli, żadnych aranżacji obcych projekantów). Duży teren z miejscem do grillowania, biesiad przy ognisku, placem zabaw dla najmłodszych gości. I to jedzenie! W większości produkcji własnej młodych gospodarzy. Soczyste wędliny, wędzone na miejscu, pyszne konfitury pełne aromatycznych owoców. I nalewki! Polecam smorodinówkę! Zakupiliśmy na miejscu, żeby w chłodne jesienne wieczory wrócić chociaż na chwilę myślami do tego szczególnego miejsca. Niebawem tam wrócimy, właściciel to człowiek z głową pełną pomysłów – musimy to zobaczyć.

 

                                                                       Katarzyna D-G z Warszawy

 

przede wszystkim chcemy jeszcze raz podziękowac za wspaniały weekend w Lipowej Dolinie 16-17 września 2011. Było wspaniale czego dowodem jest również nasza krotka opinia o tym przepięknym miejscu jaka chcielibyśmy przekazać innym , przyszłym mam nadzieje gościom.

"Lipowa Dolina to zaczarowane,czarodziejskie i czarowne miejsce.
To miejsce, gdzie można oddalić się  chociaż na chwilę  od wszystkich problemów.
Gościnność Gospodarzy,smakowite jadło i wspaniałe trunki są bezcenne."

Pozdrawiamy serdecznie
Lilka i Krzysztof z Warszawy

Luty, 2012

O moich wrażeniach z pobytu w Lipowej Dolnie powiem krótko, a  treściwie:
- gospodarze bardzo serdeczni, mili, pomocni
- jedzenie wyśmienite, dopracowane (zarówno śniadania, jak i obiadokolacja)
- bardzo, bardzo nam się podobało pod każdym względem

Anna Płońska
plonska@gmail.com

Luty, 2013
Dziękujemy za pobyt.
Pobyt był doskonały, zwłaszcza, że mieliśmy śnieg na zamówienie i przede wszystkim muszę pochwalić kuchnię - znakomite jedzenie.
Wrócimy jeszcze do Was.

Michał R., Warszawa

Styczeń, 2013
Jesteśmy zachwyceni tym miejscem, zaskoczeni możliwościami narciarskimi, jakie ono daje, i bardzo ciekawi zalet i uroków letnich.
Gospodarze bardzo się starają, jedzenie jest pyszne.
Serdecznie dziękujemy za gościnne i pozdrawiamy,

Anna J., Warszawa