Oferty specjalne

Kameralne wesela

Udało nam się wyprawić do tej pory kilka kameralnych wesel (w tym własne:))- jedne w bardziej uroczystym tonie, inne bardziej biesiadne.

Gościom oddajemy do dyspozycji dużą salę konferencyjną na dwóch poziomach (łącznie 211m2), którą dekorujemy świeżymi kwiatami, ustawiamy w niej stoły (konfiguracja wedle życzenia) i  podajemy uroczyste posiłki. Parter goście wykorzystują najcześciej do ucztowania a piętro do radosnych pląsów i skocznych szaleństw do samego rana. Oba poziomy mają po dwie toalety aby przypudrować nosek i porawić makijaż po szalonych polkach. Zapewniamy sprawdzonego DJ-a, choć często goście sami przywożą własną kolekcję nagrań i znajomego MC, który doprowadza do szaleństwa nawet tych z drewnianym uchem i nogą.


C'est la Vie!

Wesela w plenerze 

Dla tych , którzy szukają czegoś niebanalnego możemy zorganizować urocze wesele w plenerze - a dokładnie na naszej łące. Wszystko odbywa się w wynajętym, pięknie przystrojonym namiocie. Gotujemy sami, ekologicznie ale współpracujemy także z firmami przygotowującymi catering, więc o nic nie trzeba się martwić, a tylko korzystać z sielskiego krajobrazu i bliskości natury. Więcej zdjęć w Galerii.

Rocznice, zaręczyny, walentynki

Każda okazja jest dobra ażeby ją uczcić:). Serwujemy uroczyste kolacje dla zakochanych narzeczonych, małżeństw ze stażem i początkująch w tej materii...Blask świec, nastrojowa muzyka i wyborne wino dopełniaja nastroju tych magicznych chwil.

  Naszym stałym gościem jest Mistrz Polski Sommelierów Tomek Kolecki-Majewicz, który na życzenie zorganizuje kurs sommelierski lub degustację win dla początkujących i wytrawnych winiarzy.